Produkty

MoFi Electronics

MoFi to amerykańska marka słynąca od lat z audiofilskich remasteringów głównie płyt winylowych oraz produkcji akcesoriów dla nich niezbędnych (patrz poniżej). Z dodatkiem Electronics od niedawna produkuje znakomicie oceniane gramofony i przedwzmacniacze gramofonowe made in USA.

Nagrody:
m. in. EISA Gramofon roku | Stereophile Produkt roku

Pobierz cennik   |   www.mofielectronics.pl

Argon Audio

Duńska marka za którą stoi ponad 40 lat doświadczenia, blisko 100 sklepów i 800 pracowników. Dzięki współpracy z cenionymi inżynierami opracowali kompletne systemy audio: gramofony, wzmacniacze, kolumny pasywne, aktywne oraz szereg akcesoriów.

Duński design, przemyślane rozwiązania, solidne komponenty i świetne brzmienie w bardzo przystępnej cenie.Pobierz cennik   |   www.argon-audio.pl

Neat Acoustics

Angielskie głośniki tworzone przez grupę fascynatów, świetnych inżynierów i muzyków jednocześnie. Ci ludzie wiedzą doskonale jak brzmią „żywe” instrumenty i głosy. Niepozorna lecz niezwykła budowa i dbałość o detale skutkują świetnym brzmieniem, niezwykłą przestrzennością oraz ciekawym wzornictwem.

Oferta Neat Acoustics składa się z 14 modeli kolumn, podzielonych na pięć serii: Iota, Motive, Ekstra, Momentum oraz flagowe konstrukcje Ultimatum.

Pobierz cennik   |   www.neat-acoustics.pl

Stack Audio

Stack Audio to angielska firma, która stworzyła wyjątkowy transport strumieniowy Link II dedykowany przetwornikom C/A wyposażonym w wejście USB. Pracuje jako transport, odczytując dane z dysków NAS, serwisów streamingowych, radia internetowego lub pośrednik pomiędzy PC a DAC, oczyszczając i generując na nowo sygnał USB.

Pobierz cennik  

Little Fwend

Zdarzyło ci się nie zdążyć na czas z podniesieniem ramienia gdy muzyka dobiegła końca? Mniejsza o niemiły dźwięk jaki temu towarzyszy, ale twoja - być może bardzo cenna wkładka - ulega wówczas szybkiemu niszczeniu. Mamy na to sposób - Little Fwend. To polisa dla Twojej wkładki.


Pobierz cennik   |   www.littlefwend.pl

Lejonklou

Świetne przedwzmacniacze gramofonowe rodem ze Szwecji. Impulsem do powstania firmy była chęć pokazania jak dobre, a niedocenione na rynku są wkładki MM. I to się świetnie udało. Dziś dla wielu są one punktem odniesienia. A później apetyty wzrosły dając nam grupę doskonałych produktów dla wkładek MM i MC.

Pobierz cennik  

Mobile Fidelity

To niewiarygodne jak wiele detali umyka nam gdy słuchamy muzyki, nawet na dobrej klasy sprzęcie, ale dysponując przeciętnej jakości nagraniami. Sięgnij po płytę MoFi, a znajdziesz się w innej czasoprzestrzeni. Tu wszystko wreszcie brzmi jak trzeba, bo ludzie je tworzący poświęcili im swą wiedzę, czas i miłość. To muzyka dla najbardziej wybrednych? Bezwzględnie, ale i dla każdego.

Pobierz katalog   |   www.mobilefidelity.pl

Quadraspire

Angielski producent, który potrafi zbudować takie półki by nasz wymarzony system czół się na nich niezwykle komfortowo. Poza estetyką celem nadrzędnym jest eliminacja niekorzystnych drgań, a tu firma jest niekwestionowanym mistrzem.

Quadraspire tworzy też fantastyczne rozwiązania dla posiadaczy gramofonów.

Pobierz katalog

Clic & unnu

Duńczycy poszli jeszcze dalej. Jeśli lubicie skandynawski styl możecie pomyśleć o zagospodarowaniu zarówno kącika muzycznego jak i całego pokoju. Bezkompromisowa jakość, bo producent to audiofil. Świetne, nowoczesne wzornictwo i sprytne rozwiązania do chowania kabli. Doskonałe meble Clic oraz tańsza marka Unnu to znakomity przykład duńskiego rzemiosła.

Pobierz katalog Clic   |   Pobierz katalog unnu